>Od 1 listopada ruszają oficjalne zapisy na sezon 2018. Serdecznie zapraszam do udziału w zawodach. Swój udział zgłaszamy za pomocą panelu Rejestracja 2018. Lista będzie aktualizowana raz w tygodniu.<
Wyniki:

 WYNIKI 2017 / RESULTS / ERGEBNISSE

 

Lot konkursowy nr 1 Miejsce wypuszczenia: Szczecinek Odległość: 92.0 km                Czas wypuszczenia: 2017-08-29 09:10
Lp. Numer gołębia Drużyna Data Prędkość [m/min]
1 PL-0304-17-3782 Mateusz Muzioł 2017-08-29 10:31:54.853 1123.1262
2 PL-0326-17-18795 Kopernik 1 2017-08-29 10:31:56.496 1122.7507
3 PL-0426-17-9189 R2 Jacek Majerowski 2017-08-29 10:31:57.419 1122.54

 Lot konkursowy nr 2 Miejsce wypuszczenia: Połczyn Zdrój Odległość: 125.0 km      Czas wypuszczenia: 2017-09-12 08:00

Lp. Numer gołębia Drużyna Data Prędkość [m/min]
1 PL-0245-17-82 R4 Gregor Lorkowski 2017-09-12 09:32:56.851 1344.845
1 PL-0320-17-4750 R2 Wolski & Dziamecki & Lipowski & Pruski 2017-09-12 09:32:56.851 1344.845
3 PL-072-17-831 Wieczorek Marian & Werachowski Krzysztof 2017-09-12 09:32:57.549 1344.6768
 
Lot konkursowy nr 3 Miejsce wypuszczenia: Nowogard Odległość: 190.0 km               Czas wypuszczenia: 2017-09-15 09:00
Lp. Numer gołębia Drużyna Data Prędkość [m/min]
1 PL-0473-17-14495 M.H.M. TEAM 2017-09-15 10:44:50.955 1812.1255
2 PL-074-17-1093 R3 Tadeusz Mańkucki 2017-09-15 10:44:51.616 1811.935
3 PL-0323-17-812 Krzysztof Leszczyński 2017-09-15 10:44:52.688 1811.6265

 

 

Wyniki - Podsumowanie  - sezon 2016:

 Społeczna Rada Wspólnego Gołębnika:

Mariusz Babiński, Krzysztof Gański, Paweł Orłowski, Kazimierz Rytlewski, Mariusz Plata

Lista uczestników (gołębi):

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (188)
1 Buttner G. I A. Swarzędz Polska 2 sztuk
2 Ewa & Tomasz BOBRO Osieczna Polska 5 sztuk
3 Rafał P. Plazowo Polska 2 sztuk
4 SKRZYPCZAK Czersk Polska 1 sztuk
5 INGA & BARTEK Czersk Polska 2 sztuk
6 "Sylwia Jerzy Bogdanowicz - Złote Skrzydło Dla Hani". 23-400 Biłgoraj Polska 3 sztuk
7 Tobiczyk Babiński Sułkowice Polska 2 sztuk
8 Rokowski Babiński Sułkowice Polska 2 sztuk
9 Kowaliczek Babiński Sułkowice Polska 2 sztuk
10 Hałoński Babiński Sułkowice Polska 2 sztuk
11 Przemysław Wojciechowski Łysomice Polska 3 sztuk
12 Krzysztof Leszczyński Grudziądz Polska 1 sztuk
13 RYSZARD SZUBA SKARBIMIERZ OSIEDLE Polska 2 sztuk
14 Andrzej I Łukasz Pruscy Czersk Polska 2 sztuk
15 Krzysztof Rogiński Bielkówko Polska 3 sztuk
16 Mariusz Szymanek Starogard Gdański Polska 3 sztuk
17 Piotr Ciepliński Osiek Nad Wisłą Polska 2 sztuk
18 Szmaglińscy MMTK Chojnice Polska 3 sztuk
19 Henryk FIGIEL Tuchola Polska 5 sztuk
20 Tuchola 2C Tuchola Polska 5 sztuk
21 Zbigniew LIPSKI Jeziorki Polska 3 sztuk
22 Mariusz I Sławomir CERSCY Grudziądz Polska 4 sztuk
23 Janusz Zabłotny Toruń Polska 5 sztuk
24 Tuchola 1B Tuchola Polska 5 sztuk
25 Kazimierz Rytlewski Łubna Polska 2 sztuk
26 Andrzej I Arek SARZYŃSCY Łabędź/Wąbrzeźno Polska 4 sztuk
27 Mariusz Chłopecki Połczyn Zdrój Polska 3 sztuk
28 Paweł Góral Stara Wisła Polska 5 sztuk
29 Biesek & Sawicki Czersk Polska 4 sztuk
30 PRZEMYSŁAW LEWANDOWSKI WĄBRZEŹNO Polska 3 sztuk
31 Marek Frątczak Czarnków, Zofiowo Polska 5 sztuk
32 A.Scheffler & J.Rose Wardenburg 26203 Niemcy 4 sztuk
33 Grzegorz Rybarczyk Czarnków 64-700 Polska 4 sztuk
34 Www.Dlahodowcow.Pl S.Wardęga Krosin Polska 5 sztuk
35 Gołębie Odrzutowe Pigeon-Slavkens Prudnik Polska 5 sztuk
36 Krzysztof Rosinek Tczew Polska 3 sztuk
37 Aleksander Łoboziak Chojnice Polska 4 sztuk
38 Wiesław Galiński Debrzno Polska 2 sztuk
39 Wysocki & Weber BYDGOSZCZ Polska 5 sztuk
40 ORŁOWSKI PAWEŁ SIANÓW Polska 2 sztuk
41 Robert Zabik 87-100 Toruń Polska 4 sztuk
42 Zenon Okrajni Chełmno Polska 5 sztuk
43 Dariusz Tuchola Polska 2 sztuk
44 Bronisław Mączyński Plewiska Polska 3 sztuk
45 Andrzej Dudek Sztum-Czernin Polska 5 sztuk
46 Jan Bocheńczak Pyzówka Polska 4 sztuk
47 Jan Ciborski Toruń Polska 3 sztuk
48 Adam Rafal Fusowski Gniewino Polska 3 sztuk
49 Marian Szklarz Piotrowice Polska 2 sztuk
50 Mariusz Babiński Sułkowice 34-125 Polska 5 sztuk
51 MARIUSZ PLATA WIELE Polska 4 sztuk
52 Dariusz Jurkiewicz High Wycombe Gb 4 sztuk
53 Przemek Wiktorowicz Nowe Miasto Polska 2 sztuk
54 Kopernik 2 Toruń Polska 5 sztuk
55 Kopernik 1 Toruń Polska 5 sztuk
56 Krzysztof Gański Suleczyno Polska 3 sztuk

Wyniki lotów konkursowych (nagrodowych):

Lot nr 1 Szczecinek 
Odwiedzin: 15094, Dzisiaj: 89, On-line: 141 © Copyright wgczersk.pl 2014