WG Czersk - podsumowanie sezonu 2018

W sobotę odwiedziliśmy kolegę Seabstiana Ostoję - Lniskiego podczas organizowanej przez niego imprezy podsumowującej sezon 2018 na wspólnym gołębniku. Spotkaliśmy tam wielu ciekawych hodowców, z którymi miło spędziliśmy sobotni wieczór praktycznie cały rozmawiając o gołębiach i sporcie gołębiarskim. Popatrzmy więc jak wyglądała ta impreza zaczynając od przygotowań. W kolejnych częściach zobaczymy wręczanie nagród i prezentację zwycięskich gołębi.

Dodano: 2018-10-22 11:36

Aukcja gołębi Jaroslava Strnada - przygotowania

Kilka tygodni wcześniej, na naszej stronie internetowej, informowaliśmy o aukcji gołębi kol. Jaroslava Strnada, która odbyła się w ostatnią sobotę w sklepie "de Felle" w Jastrzębiu Zdrój. Zobaczmy jak wyglądały przygotowania do niej i sama aukcja. Możemy też zapoznać się z ofertą sklepu "de Felle" kolegi Przemysława Klimczaka.

Dodano: 2018-10-08 18:24

Losowanie nagród - odkurzaczy

Kolejnymi nagrodami, które były losowane wśród klientów sklepu dlahodowcow.pl były dwa odkurzacze do gołębnika ufundowane przez firmę IRBAPOL. Również dla nich, pani Mariola znalazła nowych właścicieli. Popatrzmy więc kogo wylosowała i gdzie pojadą.

Dodano: 2018-10-03 08:54

Losowanie gołębi Arka Koniecznego w sklepie dlahodowcow.pl

W sklepie dlahodowcow.pl gościliśmy tuż przed wyjazdem do Rainera Puttmanna i filmowaliśmy losowanie gołębi Arka Koniecznego. Losowanie odbywało spośród osób, które zakupiły zestawy ziół jego produkcji. 25 gołębi już niedługo dotrze do tych, którzy mieli wtedy szczęście. Do kogo dokładnie dotrą gołębie możemy zobaczyć w tym filmie.

Dodano: 2018-10-01 10:35

Dni otwarte u Rainera Puttmanna

Rainer Puttmann z pewnością jest zadowolony. Imprezę, która się odbywała już po raz piąty, na pewno może zaliczyć do udanych. Jego gołębie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Linie gołębi z "Hurrican 51" i "Super Dohmen" biły absolutne rekordy popularności. Podczas imprezy spotkaliśmy wielu hodowców z Polski, którzy właśnie tymi gołębiami byli bardzo zainteresowani.

Dodano: 2018-09-30 08:40

Pierwsze gołębie z WG na giełdzie

Niedługo rozpoczniemy wystawianie gołębi na sprzedaż ze wspólnych gołębników. Pierwsze gołębie mamy już wystawione. Są to gołębie z MWG Giewont od kolegi Jana Bocheńczaka. Niedługo pojawią się gołębie z WG Kosakowo i WG Mazury. Na WG Mazury spędziliśmy kilka dni robiąc im zdjęcia i skanując rodowody. Trochę ich było. Popatrzmy jak tam teraz wygląda. Zachęcamy też do licytowania gołębi z WG Giewont.

Dodano: 2018-09-26 11:41

4 lot w Oddziale PZHGP 059 Gdynia Chylonia

Lot oddziałowy odbywał się zaraz następnego dnia po locie finałowym na WG Kosakowo. Tym razem znowu na lot daliśmy 47 gołębi ale niestety tym razem dwa gołębie jeszcze nie powróciły. Osobiście jestem pełen optymizmu, że może jednak jeszcze dolecą jednak kolega Maciej raczej w to nie wierzy. Te które wróciły zdobyły razem 18 konkursów i wywalczyły 3 miejsce w oddziale. Dla gołębi był to trudny lot, wracały pojedynczo i konkurs trwał dosyć długo. Tak więc popatrzmy na ich przylot.

Dodano: 2018-09-11 11:31

Dargun (Niemcy) wypuszczenie gołębi

Pomału zbliżamy się do końca sezonu lotowego na wspólnych gołębnikach. Chyba jeszcze tylko w tym tygodniu będą odbywać się ostatnie loty. Teraz popatrzmy jeszcze jak wyglądało wypuszczenie gołębi na sobotni lot finałowy na WG Kosakowo.

Dodano: 2018-09-10 11:53

Wcześniejsze aktualności →